HAKKIMIZDA

Miss Rouge, 2002 yılında Bakırköy’de 300 m2 alana kurulmuş kadın giyim mağazasıdır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve isteklerini ön planda tutup, süreçlerini müşteri memnuniyetini esas alarak yönetip, sıcak, anlayışlı ve güler yüzlü çalışanlarıyla müşterilerine fayda sağlamaya çalışmaktadır.14 yaş üstü modern kadınları, aradıkları zarif ve cool şıklıkla makul fiyatlara mağazamızda ve online hizmet verdiğimiz alışveriş platformumuzda bir araya getirmektedir.

Türkiye’nin her yerine kargo fırsatı sunarak, müşterilerine daima ayrıcalıklı ve güvenli alışverişin keyfini yaşatır. Missrouge.com.tr’ dan yapacağınız ödemelerinizde bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

MİSYON / VİZYON

Misyonumuz

Daima günceli yakalayarak, müşterilerimizin yalnızca şu anki isteklerine değil gelecekte ki isteyeceklerine de odaklanıp; modern, şık, ve kaliteli ürünleri sizlere sunmaktır.

Vizyonumuz

Online ve fiziki mağazalarında deneyimli ve yenilikçi yapısı ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda büyüyüp, her coğrafyadan insanın Miss Rouge mağazasını tanımasını sağlamaktır.

Çerez Kullanımı